Inwestor zastępczy Nadzory budowlane Projektowanie

kontrol projekt

O NAS

KontrolProjekt jest firmą inżynierską zajmującą, się organizacją procesu inwestycyjnego w budownictwie. Firma oferuje usługi INWESTORA ZASTĘPCZEGO, NADZORU INWESTORSKIEGO I PROJEKTOWANIA.
Zapewniamy pomoc i doradztwo architektoniczno-budowlane związane z uzyskaniem optymalnych rozwiązań dotyczących danej nieruchomości.
Przeprowadzamy w imieniu Inwestora proces inwestycyjny od przygotowania wniosku o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla planowanego obiektu (jeśli brak obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego), poprzez opracowanie projektu architektoniczno budowlanego, uzyskanie pozwolenia na budowę, nadzór inwestorski nad realizowaną inwestycją do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie, oraz obsługę okresu gwarancyjnego dla budynku.

Oferta KontrolProjekt skierowana jest do osób prywatnych (planujacych budowę np. domu), firm i instytucji ceniących swój czas i pieniądze. Przeprowadzamy techniczno-budowlany proces wykonania obiektu i przekazania do go użytkowania, zdejmując z barków Inwestora jego ciężar i niedogodności.

Traktujemy inwestycje Inwestora tak, jakby były naszym własnym projektem.

Korzystanie ze strony oznacza zgodą na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. AKCEPTUJĘ